Sıkca Sorulan Sorular

Profesyonel ekiplerimiz bizim başarımızdaki en büyük faktördür. İşe alınan tüm personel, deneyimli ustaların yanı sıra yeterli eğitim ve iş tecrübesi aldıktan sonra servis ekibi olma hakkına sahiptir. Bu sayede sizler aldığınız tesisat hizmetinde kalıcı ve uzun vadeli başarıyı elde etmektesiniz.

Su arızalarına yönelik çözümlerimiz müşterinin isteğine göre kalıcı veya geçici olabilir. Ancak değişmeyen bir şey var, işimiz için her zaman bir hizmet garantisi vardır.

Su tesisatı alanındaki hataları başka bir noktayı bozmadan çözümler üretmek için geliştirilen her türlü teknolojiyi kullanıyoruz. Arızaya çözüm üretmek ve işi en az hasarla bitirmek için dinlemek, izlemek vb. teknolojik sistemler, çözümlerimizde esastır.

Bir müşterinin yapılacak işte dikkat edeceği en önemli hususlar, belirtilen zamanda işi yapmak ve işin sorumlu olduğumuz sürecin sonunda tamamını garanti altına almaktır. Bu iki kriter şirket olarak en duyarlı olduğumuz konulardır. Çünkü sizin mutluluğunuz bizim motivasyonumuzdur.