Sakarya Lavabo Açma

Sakarya lavabo açma evinizin tesisatçısı Tesisat Sakarya tarafından güvenli ve garantili olarak yapılır. Profesyonel tesisat firması her türlü tesisat arızaları için Sakarya, Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü ve Taraklı da 7/24 hizmet verir.

Mutfak lavabolarının yemek artıkları, yağların lavaboya dökülmesi, sabun artıkları gibi nedenlerden dolayı zamanla akışı zayıflar veya tamamen tıkanarak pis su geri teper. Bu tıkanıklıklar oldukça can sıkıcıdır. Tıkanan lavaboları açmak için geleneksel yöntemler kullanılsa da tam bir açılma yaşanmayabilir. Üstelik tıkanmış lavabolardan gelen kokular oldukça rahatsız edicidir. Sizlere evde uygulayabileceğiniz pratik birkaç yöntemden bahsedelim.

Karbonat ve sirkeli su ile Sakarya lavabo açma;

  • Bir fincan karbonatı boş lavabo deliklerine dökünüz.
  • Karbonat döktüğünüz bölgeye elma sirkesi, beyaz sirke veya üzüm sirkesi dökerek kimyasal etkileşime bırakabilirsiniz.
  • Bu sırada etrafa kötü koku yayılabilir. Bunu teneffüs etmemenizi öneririz.
  • 5 dakika sonra sıcak su akıtarak açma işlemini tamamlayabilirsiniz.

İnce telle Sakarya lavabo açma;

Temin ettiğiniz ince bir teli tıkanan lavabo içine salarak tıkalı bölgeyi açabilirsiniz.

Tuz, sirke ve limon tuzu kullanarak lavabo açma;

Evinizde mevcut olan tuz veya limon tuzunu lavabonun deliğinden boşaltıp, üzerine yine sirke dökerek etkileşimi sağlayın. Yaklaşık 5 dakika sonra lavabonuzu sıcak su ile temizleyebilirsiniz.

Banyo, küvet giderleri saç, sabun artıkları gibi nedenlerle en çok tıkanan yerlerdir. Doğal yöntemler kullanarak tıkalı lavaboları açamadı iseniz kimyasal lavabo açıcıları deneyebilirsiniz. Fakat tıkanıklıklar bazen çok inatçıdır. İşte o zaman Lavabo açmak için iyi bir tesisatçıya ihtiyacınız var demektir.

Tesisat Sakarya lavabo açma işinin ehli her zaman ulaşabileceğiniz garantili çözümleri ile sizleri mağduriyetten kısa sürede kurtarır. Günün her saati Sakarya’nın tüm ilçelerine servis hizmeti ile tıkanan lavabolarınızı çok kısa bir sürede açar. Son teknoloji cihazlar kullanarak tıkalı lavabolarınızı etrafı kirletmeden yaparak kullanıma hazır hale getirir. Üstelik bütçenizi yormadan sizi büyük külfetten kurtarır.

Ailenizin tesisatçısı Sakarya Teknik Tesisat firmasına telefonla ulaşabilir, hızlı ve güvenilir hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.