Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Kamera ile su kaçağı tespiti, Sakarya ve tüm ilçelerinde Tesisat Sakarya tarafından termal – akustik kameralarla su kaçak tespiti edilir. Firma yenilikçi teknolojileri değerli müşterilerine sunmanın verdiği güvenle, verdiğiniz adreslere kısa sürede gelerek su kaçağı tespitini yapar.

Özel kameralarla kırık, çatlak ve sızıntıların tespitinde teknik personel tarafından su tesisatın geçtiği bölgelerde kırıp dökmeden detaylı kamera incelemesi yapılır. Bu özel kameraların ince ve esnek yapısı tesisat borularının içerisinde pratik bir şekilde ilerlemesini sağlayarak en ufak sızıntıları bile kolaylıkla tespit edilmesini sağlar. Kameraların görüntü kalitesinin yüksek olması tesisat borusunun içerisinin net ve detaylı görüntüsünü sağlar.

Kamera ile su kaçağı tespiti geleneksel yöntemlere göre hızlı ve garantili çözümdür. Sıkça karşılaşılan bir sorun olan su kaçağı tesisat borularındaki kırık, çatlaklardan kaynaklanır. Bu sızıntılar duvarlarda veya zeminde lekelere, kokuya ve neme neden olur. Sağlık açısından risk oluşturan rutubet, yapının ömrünü de kısaltır.

Su tesisatları plastik yapılıdır. Zamanın yapı üzerindeki etkisi, ucuz malzeme kullanımı, işçilik gibi nedenler su tesisatının kırılıp çatlamasına neden olur. İstenmeyen bir durum olan su sızıntıları vaktinde tespit edilmezse yapının ömrünün azalmasına ve daha büyük bütçelerle tamir edilmesine sebeptir.

Firma, kamera ile su kaçağı tespiti yeni teknolojilerle yaparak evinize, işyerinize zarar vermeden gerekli işlemleri yapar. Siz de profesyonel, hızlı ve garantili çözüm için bizleri günün her saatinde arayabilirsiniz.

Kamera İle Su Kaçağı Tespiti