Kameralı Su Kaçak Tespit Fiyatları

Sakarya tesisat bünyesinde işinde uzman takım arkadaşları ile son teknoloji cihazları kullanarak kameralı su kaçak tespit fiyatları ve onarım bakım giderlerine göre değişir. İş yerlerinizde, evinizde, ofisinizde su kaçağı varlığı ve bu kaçağın bulunamaması oldukça can sıkıcıdır. Üstelik hem koku hem de sağlık açısından olumsuzlukları da beraberinde getirir.

Ev ve işyerlerinizde oluşan su kaçaklarının tespiti artık fayans, zemin veya duvarlarınız kırılmadan dökülmeden su tesisatının geçtiği yerleri termal kameralarla kontrolü yapılarak su kaçak tespiti yapılır. Bu sayede her yeri kırmadan sadece çatlak veya kırık boruların olduğu bölgede onarım ve bakım hizmeti verilir. Eskiden bu işler neredeyse yeniden inşaat yapıyormuş gibi kazılıp yıkılırken teknolojinin gelişmesi ve bu teknolojiyi sizin ayağınıza getiren Sakarya tesisat firması tarafından kırıp yıkmaya son verdik. Firma hızlı, pratik ve yenilikçi çözümlerle bütçenize uygundur.

Kameralı su kaçak tespiti termal kameralar, akustik dinleme cihazları ile Sakarya ve ilçelerine kısa sürede ulaşarak tespiti yapar. Su kaçağı tespiti termal kamera, akustik dinleme cihazları ve suyun basıncı kontrol edilerek kısa sürede bulunur. Su kaçak tespiti çatlaktan su sızıntısı şeklinde ise temiz su ile basınç arttırılarak su kaçağı tespitini hatasız olarak yaparak onarım veya değişim için sadece o bölge açılır ve kapatılır.

Kameralı su kaçağı tespiti fiyatları kaçağın yeri, büyüklüğü, işçilik ücretleri, onarım ve bakım için gerekli malzemeler gibi faktörler fiyatı etkiler. Teknik personelimiz verilen adrese kısa sürede ulaştıktan sonra kaçak tespiti yapılarak onarım için sizlere fiyat teklifi verilir.

Kameralı Su Kaçak Tespit Fiyatları