Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Kırmadan su kaçağı bulma modern cihazlar ve uzman personelimizle 7/24 Sakarya, Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü ve Taraklı bölgesinde Tesisat Sakarya olarak hizmet vermekteyiz.

Evinizde, işyerinizde rutubet, kötü koku, ahşap parkelerde kabarma, duvarların boyasında renk değişimi ve pul pul kabarmalar yaşıyorsanız tüm bunlar binanızdaki su kaçağının habercisidir. Su kaçağı sizin evinizdeki su tesisatından da kaynaklanabilir, üst kat komşunuzdan veya genel tesisattan da kaynaklanabilir. Su kaçağı bulma işinin ehli olmayan kişiler tarafından yapılırsa eviniz inşaat alanına döne. Tekrar tadilat yapmak zorunda kalabilirsiniz. Su kaçağının kaynağını bulmak oldukça zor bir iştir. Profesyonellik gerektirir.

Su kaçakları neden olur?

Tesisatın döşemesinin usta ellerde yapılmaması, tesisat döşemesinde kalitesiz malzeme kullanımı, tesisat malzemesinin ömrünün dolması, boruların darbe görmesi çatlaması, kırılması gibi nedenlerden dolayı su kaçakları meydana gelir.

Tesisat Sakarya firması su kaçağı bulma konusunda yüksek teknoloji cihazlarla çalışarak %100 garantili çözüm sunar. Kırmadan su kaçağı bulma akustik dinleme cihazları, suyun titreşimi ölçen cihazlar, yüksek çözünürlü kameralar ile su kaçağını noktasal tespit eder. Sadece su kaçağının olduğu noktasal bölgede tamir ve onarım yaparak sizleri yüksek maddi külfetten uzun süren tadilatlardan kurtarır. Hızlı ve kaliteli çözümler ile sizlerin hayatını kolaylaştırıyoruz. Siz normal hayatın akışına devam ederken biz işinin ehli ustalarımızla hızlı ve garantili su kaçağını tespit eder onarımı gerçekleştiririz.

Kırmadan su kaçağı bulma için Tesisat Sakarya firmasını günün her saatinde arayabilir, kaliteli hizmete ulaşabilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma