Hakkımızda

Sakarya sıhhi ve mekanik tesisat firması olarak; Size en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Uzun yıllardır sektörümüzde faaliyet göstermekteyiz. Deneyimimizi ve potansiyelimizi müşterilerimize en verimli şekilde sunmak için; Uzman mühendislerimiz, teknisyenlerimiz ve personelimiz ile çözümler üretiyoruz ve çözümler sunuyoruz. Sadece Sakarya tesisat noktasında değil aynı zamanda tüm ilçelerde de aynı anlayış ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gerek Serdivan tesisat, gerek Erenler tesisat ve gerekse Sapanca tesisat başta olma üzere her yerde sizinleyiz!

Teknik kalitemiz ve uygulama sonrası servisimizle hizmet kalitemizi en üst düzeye çıkarmak ve müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak için dünya standartlarına uygun olarak çalışıyoruz. Yeni sistem ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimizle kaliteli hizmet veriyoruz. Firmamız kaliteli üretim, kaliteli ürün anlayışı ve uzman kadrosu ile günümüz dünyasındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hizmet ağını sürekli geliştirmekte ve yenilikçi bir yaklaşımla çalışmalarına devam etmektedir. İnsan ve çevre sağlığı açısından insana ve çevreye saygı ilkesinden taviz vermiyoruz. Sakarya tesisat firması olarak; teknik çözüm ürünleri, teknik ekip, ürün ve hizmet kalitesi ile güçlü bir hizmet mercii olmaya devam ediyoruz.

MİSYONUZMUZ

Misyonumuz, müşterilerimize mümkün olan en kaliteli profesyonel hizmeti sunarken; malzeme, uygulama güvenilirliği, çeşitli uygulama ve fiyat ile sektörümüzde genel olarak en çok tercih edilen firma olmak amacındayız. Satın alma aşamasından teslimata kadar her aşamada insanlara, çevreye ve doğaya ve hizmetimize saygımızı sunarak ülkemizde ve dünyada örnek bir kurum olma potansiyeline sahibiz. Endüstrimiz için vazgeçilmez ve değişime açık, yenilikçi bir anlayışla ileriye dönük hedefler belirliyoruz. Sektördeki liderliğini sürdüren firmamız; Müşteri odaklı çalışma anlayışı kapsamında müşterilerine en iyi ürün ve hizmetleri sunmak, müşteri sadakati kazanmak ve mutlak müşteri memnuniyetini artırmak için faaliyetlerini sürekli geliştirmektedir.

VİZYONUMUZ

Ürün ve hizmetlerimizi her zaman müşterilerimizin istekleri doğrultusunda geliştirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Ülkemizde mercii olarak kendimizi sürekli yenileyerek ve geliştirerek devam ediyoruz. Mevcut konumumuzu koruyarak ileriye gidebilmek amacından taviz vermemekte ve deneyimlerimize kazanımlar ekleyerek uygulamalarımızı her gün doğru kararlarla sürdürüyoruz.

Hakkımızda