Sakarya Su Tesisatçısı

Sakarya Su Tesisatçısı her sıhhi tesisat işlerinizde profesyonel ve yenilikçi teknolojilerle uygun çözümler sunar. Tüm tesisat ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınız. Sakarya ve tüm ilçelerine profesyonel hizmet götürüyoruz.

Petek ve kombilerinizi robot makinelerimizle hijyen koşullarda hızlı ve ekonomik olarak temizliyoruz. İyi bir ısınma ve enerji tasarrufu için peteklerde ve kombi borularındaki oluşan kalıntıların temizlenmesi gerekir. Siz de kaliteli ısınma için bizleri arayabilirsiniz.

Evinizde veya iş yerinizde oluşan nemlenme, rutubetlenme su kaçağından kaynaklanabilir. Su kaçakları tespiti artık çok kolay. Kameralı sistemler ile tespit edilen su kaçakları onarım ve bakım işlemleri kısa süre içerisinde gerçekleştirilir. Kaçak tespiti oldukça zordur. Biz profesyonel ekibimiz ile kırmadan yıkmadan akustik dinleme cihazları ile kaçak bulma işlemleri oldukça başarılı olarak gerçekleştiriyoruz.

Sakarya su tesisatçısı olarak ev tesisatı yenileme veya mutfak su tesisatı değiştirme işlemlerini tecrübeli ekibimizle birlikte hızlı ve çözüm odaklı çalışıyoruz. Yaptığımız tüm tesisat işlerimiz de garantilidir. Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Otel, restoran, ev, plaza, okul, hastane, kafe gibi her yerde oluşan su kaçaklarını kırmadan akustik cihazlarla nokta atışı tespit yapıyoruz. Su kaçağı tespiti sessizce ve hızlı bir şekilde yapılır. Tespit edilen o bölgenin onarım ve bakımını gerçekleştiriyoruz.

Sıhhi tesisat sorunlarınızda bir telefon kadar olan yakın olan firmamız işinde uzaman ekibimiz ile Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü, Taraklı, Sakarya tüm ilçelerinde 7/24 hizmet veriyor.

Sakarya Su Tesisatçısı